Bu internet sitesi markalardan bağımsız özel servis hizmeti sunmaktadır. Yetkili servis değildir.
Markadan Bağımsız Özel Servis29 Temmuz 2026Pehlivanköy/Kırklareli
Özel Teknik Servis Hizmeti

Pehlivanköy Split Klima Servisi

0 850 307 34 38

Pehlivanköy Split Klima Servisi İletişim Bilgileri

📱 Pehlivanköy Split Klima Servisi Telefonu0 850 307 34 38
🛠️ Servis TipiÖzel Servis | Yetkili servis değildir. Garantisi bitmiş cihazlara hizmet vermektedir.
🌍 Pehlivanköy Split Klima Servisi AdresiPehlivanköy/Kırklareli
⌛ Ortalama Servis Süresi60 dakika
⏰ Çalışma Saatleri09:00–20:00
Servis Yorumu★★★★★5.0 (✅ 50 Değerlendirme)
📅 Güncellenme Tarihi29.07.2026
Pehlivanköy Split Klima Servisi olarak Pehlivanköy/Kırklareli bölgesinde Pehlivanköy Split Klima cihazları için markadan bağımsız özel teknik servis hizmeti sunulmaktadır. Detaylı hizmet listesi için Pehlivanköy Beyaz Eşya Servisi sayfasını inceleyebilirsiniz. İlgili olarak Pehlivanköy Klima Servisi hizmetimiz de verilmektedir. Firmamız herhangi bir üreticinin yetkili servisi değildir; garantisi sona ermiş veya kullanıcı talebiyle özel servis hizmeti istenen Split Klima cihazları için yerinde arıza tespiti, periyodik bakım, montaj, demontaj ve onarım işlemleri gerçekleştirilmektedir. Servis sürecimiz telefon ile iletişime geçmenizle başlar; 0 850 307 34 38 numaralı hattımızdan randevu oluşturduğunuzda adresinize yönlendirilen teknisyenimiz cihazınızdaki arızayı yerinde analiz eder, gerekli müdahaleyi ve varsa yedek parça ihtiyacını sizin onayınızla netleştirir. Onay alınmadan kapsam dışı işlem yapılmaz; fiyatlandırma şeffaf biçimde paylaşılır ve işlem sonrası yapılan işçilik firmamız tarafından garanti altına alınır. Pehlivanköy/Kırklareli bölgesinde ulaşım planlaması yapılarak aynı gün servis imkânı sunulmaya çalışılır; acil arıza bildirimlerinde öncelikli randevu oluşturulur. Beyaz eşya arızalarında su kaçağı, çalışmama, aşırı ses, koku, soğutma veya ısıtma performans düşüklüğü, ekran veya panel kaynaklı görüntü sorunları, su almama, sıkmama, program yarıda kalma gibi şikâyetler sık karşılaşılan problemler arasındadır. Kombi servislerinde ateşleme hatası, petek ısınmama, basınç düşmesi, sıcak su gelmemesi; klima servislerinde soğutmama, gaz kaçağı şüphesi, koku, su damlatma ve uzaktan kumanda arızaları; buzdolabı servislerinde kompresör, termostat, fan ve gaz dolumu gerektiren durumlar deneyimli ekibimiz tarafından kontrol edilir. Arçelik, Beko, Bosch, Siemens, Samsung, LG, Profilo, Altus, Ariston, Vaillant, Demirdöküm, Daikin, Mitsubishi ve onlarca farklı markada model bazlı müdahale yapılmaktadır. Cihazınızın marka ve modeline uygun yedek parça temini mümkün olduğunca aynı gün sağlanır; arıza kodu ve yapılan işlem servis formunda belirtilir. Periyodik bakım hizmetleri cihaz ömrünü uzatır; kombi ve klima bakımlarında filtre temizliği, basınç kontrolü, gaz seviyesi ölçümü, petek temizliği ve genel güvenlik testleri uygulanır. Çamaşır ve bulaşık makinelerinde pompa, motor, rezistans, kapak kilidi, su giriş valfi ve elektronik kart arızaları; televizyonlarda panel, güç kartı, LED aydınlatma ve görüntü kartı kaynaklı sorunlar yerinde veya servis merkezine alınarak çözüme kavuşturulabilir. Pehlivanköy Split Klima Servisi hizmetinden yararlanmak isteyen müşterilerimiz haftanın her günü 09:00 ile 20:00 saatleri arasında arayabilir; mesai dışı acil taleplerde çağrı merkezimiz kayıt alarak ilk uygun randevu saatini bildirir. Pehlivanköy ve Kırklareli genelinde hizmet veren mobil servis ağımız sayesinde cihazınızı taşımadan kapınızda çözüm üretmeyi hedefliyoruz. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan ekibimiz, temiz ve düzenli çalışma prensibiyle adresinizde gerekli kontrolleri tamamlar; işlem bitiminde cihazın çalışır durumda teslim edilmesini sağlar. Ev, iş yeri, apartman, site, ofis ve ticari alanlarda verilen servis hizmetinde hijyen kurallarına uyulur; cihaz çevresi koruma altına alınarak müdahale gerçekleştirilir. Elektrik tesisatı, su bağlantısı, gaz hattı ve drenaj kontrolleri arıza kaynağını doğru tespit etmek için servis sürecinin ayrılmaz parçasıdır; gerekli durumlarda kullanıcıya bakım önerileri ve cihaz kullanım tavsiyeleri sözlü olarak aktarılır. Yedek parça değişimlerinde cihazınıza uygun parça kullanımı esastır; parça değişimi sonrası test çalıştırması yapılarak arızanın giderildiği teyit edilir ve cihazınız güvenli şekilde kullanıma bırakılır. Servis talebi oluşturmak, fiyat bilgisi almak veya randevu planlamak için 0 850 307 34 38 numaralı Pehlivanköy Split Klima Servisi hattını aramanız yeterlidir; Pehlivanköy/Kırklareli bölgesinde hızlı, güvenilir ve garantili özel servis desteği için profesyonel ekibimiz hizmetinizdedir. İlgili servis sayfaları: Pehlivanköy Klima Servisi, Pehlivanköy Kombi Servisi, Pehlivanköy Televizyon Servisi.

Pehlivanköy Split Klima Servisi — Sık Sorulan Sorular

Pehlivanköy Split Klima Servisi telefon numarası nedir?

Pehlivanköy Split Klima Servisi telefon numarası 0 850 307 34 38 olup haftanın her günü 09:00–20:00 saatleri arasında arayarak randevu oluşturabilirsiniz.

Pehlivanköy Split Klima Servisi yetkili servis mi?

Pehlivanköy Split Klima Servisi yetkili servis değildir; markadan bağımsız özel servis olarak garantisi bitmiş cihazlara yerinde teknik destek verir.

Pehlivanköy Split Klima Servisi ne kadar sürede adresime gelir?

Pehlivanköy Split Klima Servisi ortalama 60 dakika içinde adresinize ulaşmayı hedefler; Pehlivanköy/Kırklareli bölgesinde aynı gün yerinde servis planlaması yapılır.

Pehlivanköy Split Klima Servisi hangi arızalara bakıyor?

Pehlivanköy Split Klima Servisi Pehlivanköy/Kırklareli bölgesinde Split Klima cihazlarında arıza, bakım, montaj ve onarım işlemlerine uzman teknisyen kadrosu ile müdahale eder; yedek parça ve garantili işçilik sunulur.

Pehlivanköy Split Klima Servisi çalışma saatleri nedir?

Pehlivanköy Split Klima Servisi 09:00–20:00 saatleri arasında hizmet verir; mesai dışı acil talepler kayıt altına alınarak ilk uygun saatte randevu verilir.

Pehlivanköy Split Klima Servisi hangi mahallelerde hizmet veriyor?

Pehlivanköy Split Klima Servisi Pehlivanköy ilçesinin tüm mahallelerinde yerinde servis sunar.

Pehlivanköy Split Klima Servisi fiyatları ne kadar?

Pehlivanköy Split Klima Servisi fiyatları arıza türüne ve yedek parça ihtiyacına göre değişir; net fiyat yerinde tespit sonrası telefonla paylaşılır.

Pehlivanköy Split Klima Servisi aynı gün servis veriyor mu?

Pehlivanköy Split Klima Servisi Pehlivanköy bölgesinde aynı gün yerinde servis planlaması yapılır; acil arıza kayıtları önceliklendirilir.

Pehlivanköy Split Klima Servisi için aynı gün yerinde servis randevusu almak üzere hemen arayın.

0 850 307 34 38 — Hemen Ara

Pehlivanköy Split Klima Servisi — Pehlivanköy bölgesinde Split Klima servisi.

Pehlivanköy Split Klima Servisi kapsamında Pehlivanköy bölgesinde Split Klima cihazlarında arıza tespiti, bakım, montaj ve onarım hizmeti sunuyoruz. Deneyimli teknisyen kadromuz cihazınızdaki sorunu yerinde analiz eder ve onayınızla müdahale planını netleştirir. Split Klima cihazınızda performans düşüklüğü, ses, koku, su kaçağı, çalışmama veya hata kodu gibi arızalarda aynı gün servis imkânı sunulmaya çalışılır; tüm marka ve modellerde teknik destek verilir. Pehlivanköy Split Klima Servisi markadan bağımsız özel servis hizmeti verir; yetkili servis değildir ve garantisi devam eden cihazlarda üretici servis yönlendirmesi önerilir. Yapılan işçilik garanti altına alınır. Yedek parça ihtiyacı servis öncesinde paylaşılır; onay alınmadan ek ücret uygulanmaz. Pehlivanköy genelinde yerinde müdahale ile cihazınızı taşımadan çözüm üretilir. Randevu oluşturmak için 0 850 307 34 38 numaralı Pehlivanköy Split Klima Servisi hattını arayabilir; haftanın her günü 09:00–20:00 saatleri arasında destek alabilirsiniz. Servis sonrası cihaz test edilerek arızanın giderildiği kontrol edilir; Pehlivanköy Split Klima Servisi kapsamında şeffaf fiyatlandırma ve garantili işçilik ile hizmet tamamlanır. Split Klima servisinde elektronik kart, motor, pompa, rezistans, sensör ve mekanik aksam arızalarına model bazlı müdahale yapılır; arıza kodu kayıt altına alınır. Pehlivanköy bölgesinde acil arıza kayıtları önceliklendirilir; Pehlivanköy Split Klima Servisi kapsamında hızlı ulaşım ve güvenilir özel servis desteği sunulur.

Pehlivanköy Split Klima Servisi — Servis Aşamaları

Arıza bildiriminden teslime kadar süreç
01Arama ve Kayıt

Pehlivanköy Split Klima Servisi hattını (0 850 307 34 38) arayarak arıza ve adres bilgilerinizi paylaşın; çağrı merkezimiz kaydınızı açar.

02Randevu Planlama

Pehlivanköy bölgesinde adresinize uygun gün ve saat için randevu oluşturulur; acil arıza bildirimleri önceliklendirilir.

03Yerinde Arıza Tespiti

Teknisyenimiz adresinize gelerek cihazı yerinde inceler, arıza kaynağını belirler ve müdahale planını sizinle paylaşır.

04Onay ve Fiyat Bilgisi

Onayınız olmadan işlem yapılmaz; yedek parça ve işçilik ücreti şeffaf biçimde bildirilir, ek ücret uygulanmaz.

05Onarım ve Test

Onay verdiğiniz kapsamda onarım tamamlanır; cihaz çalıştırılarak arızanın giderildiği kontrol edilir.

06Teslim ve Garanti

Cihazınız kullanıma hazır şekilde teslim edilir; yapılan işçilik Pehlivanköy Split Klima Servisi kapsamında garanti altına alınır.

Pehlivanköy Split Klima Servisi — Müşteri Yorumları

Pehlivanköy, Kırklareli — müşteri geri bildirimleri
Fatma S.Pehlivanköy
★★★★★

Pehlivanköy bölgesinde kombi bakımı yaptırdım. Saatinde geldiler, cihaz test edilerek teslim edildi; memnun kaldım.

Elif N.Pehlivanköy
★★★★★

Pehlivanköy Split Klima Servisi üzerinden iletişime geçtim; Pehlivanköy adresinde hızlı randevu, uygun fiyat ve garantili işçilik sunuldu.

Hasan Y.Pehlivanköy
★★★★★

Pehlivanköy Split Klima Servisi ekibi Pehlivanköy adresime kısa sürede ulaştı. Şeffaf fiyat, garantili işçilik ve profesyonel hizmet.

Zeynep A.Pehlivanköy
★★★★★

Buzdolabı soğutmuyordu; Pehlivanköy bölgesinde aynı gün servis aldım. Arıza giderildi, cihaz sorunsuz çalışıyor.

Mehmet K.Pehlivanköy
★★★★★

Pehlivanköy bölgesinde Split Klima arızası için aradım; aynı gün teknisyen geldi, fiyat önceden söylendi, işçilik garantili yapıldı.

Emre D.Pehlivanköy
★★★★★

Pehlivanköy için Split Klima servisi ararken ulaştım. Telefonda net bilgi, yerinde hızlı çözüm; tavsiye ederim.

Ayşe T.Pehlivanköy
★★★★★

Pehlivanköy Split Klima Servisi hattından randevu aldım. Pehlivanköy bölgesinde hızlı ulaşım, temiz çalışma ve sorunsuz onarım için teşekkür ederim.

Selin M.Pehlivanköy
★★★★★

Markadan bağımsız özel servis arayanlara Pehlivanköy Split Klima Servisi hattını öneririm. Pehlivanköy bölgesinde düzenli ve güvenilir hizmet.

Fatma S.Pehlivanköy
★★★★★

Pehlivanköy bölgesinde kombi bakımı yaptırdım. Saatinde geldiler, cihaz test edilerek teslim edildi; memnun kaldım.

Elif N.Pehlivanköy
★★★★★

Pehlivanköy Split Klima Servisi üzerinden iletişime geçtim; Pehlivanköy adresinde hızlı randevu, uygun fiyat ve garantili işçilik sunuldu.

Hasan Y.Pehlivanköy
★★★★★

Pehlivanköy Split Klima Servisi ekibi Pehlivanköy adresime kısa sürede ulaştı. Şeffaf fiyat, garantili işçilik ve profesyonel hizmet.

Zeynep A.Pehlivanköy
★★★★★

Buzdolabı soğutmuyordu; Pehlivanköy bölgesinde aynı gün servis aldım. Arıza giderildi, cihaz sorunsuz çalışıyor.

Mehmet K.Pehlivanköy
★★★★★

Pehlivanköy bölgesinde Split Klima arızası için aradım; aynı gün teknisyen geldi, fiyat önceden söylendi, işçilik garantili yapıldı.

Emre D.Pehlivanköy
★★★★★

Pehlivanköy için Split Klima servisi ararken ulaştım. Telefonda net bilgi, yerinde hızlı çözüm; tavsiye ederim.

Ayşe T.Pehlivanköy
★★★★★

Pehlivanköy Split Klima Servisi hattından randevu aldım. Pehlivanköy bölgesinde hızlı ulaşım, temiz çalışma ve sorunsuz onarım için teşekkür ederim.

Selin M.Pehlivanköy
★★★★★

Markadan bağımsız özel servis arayanlara Pehlivanköy Split Klima Servisi hattını öneririm. Pehlivanköy bölgesinde düzenli ve güvenilir hizmet.

Pehlivanköy Diğer Teknik Servis Hizmetleri

Yerinde arıza, bakım ve onarım

Pehlivanköy Beyaz Eşya Servisleri

Markadan bağımsız özel servis — yetkili servis değildir

Pehlivanköy Split Klima Servisi — Hizmet Verilen Mahalleler

Pehlivanköy mahallelerinde split klima servisi

Pehlivanköy ilçesinde listelenen mahallelerde split klima arıza, bakım ve onarım hizmeti sunulmaktadır. Aynı gün yerinde servis için 0 850 307 34 38 numaralı hattımızdan randevu oluşturabilirsiniz.

Pehlivanköy ilçesinde Split Klima servisi özellikle Ergene Mahallesi, Kazımdirik Mahallesi, Kurtuluş Mahallesi ve çevresinde sık talep edilmektedir. Bu mahallelerde aynı gün yerinde arıza tespiti ve onarım için 0 850 307 34 38 numaralı hattımızdan randevu oluşturabilirsiniz.

Ergene Mah. Kazımdirik Mah. Kurtuluş Mah.

Pehlivanköy — 3 mahallede yerinde özel servis

Servis talebi ve randevu için hemen arayın

0 850 307 34 38
Özel Servis hattı0 850 307 34 38Hemen Ara